Jaką najlepiej założyć spółkę?

Jeśli zdecydowali się Państwo na założenie własnej działalności, teraz zapewne zadają sobie Państwo pytanie dotyczące tego, jaką najlepiej założyć spółkę… Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.

Decydując się na spółkę z o.o., wybierają Państwo uniwersalną formę prowadzenia biznesu. Często sięgają po nią przedsiębiorcy, którzy przekształcają w nią swoją indywidualną działalność gospodarczą. Nierzadkim aspektem przemawiającym za wyborem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest chęć zabezpieczenia przed ewentualnymi zagrożeniami. Nie każde działanie podjęte w firmie przyniesie sukces – spółka z o.o. gwarantuje bezpieczeństwo i w chwili niepowodzenia umożliwia połączenie podmiotu z innymi firmami lub jej likwidację.

Główną zaletą tych spółek jest ograniczona odpowiedzialność udziałowców. Ich odpowiedzialność majątkowa ogranicza się jedynie do wkładów wniesionych do spółki. Gdy firma napotka trudności, majątek prywatny wspólników jest chroniony. Utracie podlega jedynie to, co zostało ujęte jako wkład.

Jeśli wciąż nie są Państwo pewni, jaką najlepiej założyć spółkę, prosimy o skontaktowanie się z naszą Kancelarią. Nasi eksperci pomogą wybrać rozwiązanie idealne dla Państwa.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe