• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaWnioski do KRS z podpisem kwalifikowanym

Przedsiębiorcy prowadzący spółkę mają obowiązek aktualizowania jej danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 marca 2020 roku wnioski do KRS z podpisem kwalifikowanym mogą być składane tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.

Ówcześnie przedsiębiorcy chcący dokonać aktualizacji danych w KRS, musieli wypełniać wiele papierowych wniosków i formularzy, a także dołączać do nich odpowiednie załączniki.

Elektroniczne wnioski do KRS z podpisem kwalifikowanym są sporym ułatwieniem dla przedsiębiorców, ponieważ dzięki tej metodzie nie popełniają oni tak wielu błędów, jak zdarzało się to w przypadku papierowych formularzy. Dodatkową zaletą składania wniosków elektronicznie jest możliwość szybszego rozpatrzenia ich przez sąd.

Składanie wniosków przez Internet polega na wypełnianiu formularzy zgodnie ze wskazówkami, dlatego ciężko o pomyłkę. Należy jednak pamiętać, że przyjmowane są tylko i wyłącznie wnioski do KRS z podpisem kwalifikowanym, który służy poświadczeniu tożsamości przedsiębiorcy.

Dzięki podpisem elektronicznym przedsiębiorcy mają możliwość załatwiania wielu spraw przez Internet, w co wlicza się także składanie wniosków o uaktualnienie danych spółki w KRS.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Przypominamy, że koniec roku to najlepszy czas na zmianę.