• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest podmiotem najczęściej wybieranym jako narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej. Wielu potencjalnych przedsiębiorców niestety rezygnuje z założenia własnej firmy w momencie, gdy dociera do nich jak wielu formalnościom muszą stawić czoła. Większość z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, iż niedogodności te można niemal całkowicie pominąć. Szansę na to daje zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł pełną rejestrację, a więc jest przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że wyposażony jest w kapitał zakładowy, umowę spółki oraz numery NIP, KRS i REGON.

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2018 roku. Oferuję zupełnie nowe jednostki w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Decydując się na skorzystanie z mojej oferty Państwa jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza. Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00