• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaPomoc księgowej

Wielu przedsiębiorców nie radzących sobie z księgowością własnej firmy, decyduje się na pomoc księgowej. Jak wiadomo prowadzenie księgowości wymaga znajomości bieżących przepisów podatkowych, które zmieniają się w mniejszym lub większym stopniu.

Zdecydowani na pomoc księgowej mają wybór – czy chcą zatrudnić samodzielną księgową, czy rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Biuro rachunkowe najczęściej tworzy zespół doświadczonych księgowych, które aktualizują swoją wiedzę na zorganizowanych w tym celu szkoleniach. W dodatku księgowe są w stanie na zlecenie Klienta świadczyć stałą obsługę księgową, częściową lub jednorazową (np. w postaci porady księgowej). Klient podpisujący umowę z biurem rachunkowym może być pewien, że jego księgowość będzie prowadzona profesjonalnie, czego gwarancją może być ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) czy Certyfikat Ministra Finansów.

Pomoc księgowej zatrudnionej w biurze rachunkowym, to także oszczędność czasu, który przedsiębiorca może poświęcić na rozwój firmy jak również oszczędność wydatków, np. związanych z zakupem oprogramowania księgowego oraz podpisu elektronicznego do celów elektronicznego wysyłania deklaracji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Przypominamy, że koniec roku to najlepszy czas na zmianę.