Zmiany w rejestracji spółek w 2017

Wiele osób chciałoby prowadzić własne przedsiębiorstwo. Cel ten jednak nie zostaje osiągnięty, ponieważ z powodu skomplikowanej procedury rejestracyjnej odkładany jest na później. Jednak warto już dzisiaj zdecydować się na rejestrację spółki.

Obecnie osoby chcące założyć własny biznes mają do wyboru wiele opcji na zrealizowanie tego celu. Jednym z nich jest samodzielna rejestracja, jednak może ona przysporzyć wielu problemów w przypadku braku znajomości przepisów prawnych. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest powierzenie założenia firmy w ręce ekspertów. Posiadają oni doświadczenie, które pozwoli zarówno zoptymalizować koszty rejestracji, jak i założyć spółkę bezpiecznie.

Obecnie coraz popularniejsza staje się zdalna rejestracja. Wszystkich, którzy chcą założyć firmę za pośrednictwem Internetu zachęcamy do podjęcia działań w najbliższym czasie, ponieważ szykują się zmiany w rejestracji spółek w 2017 roku. Nowe przepisy mogą znacznie utrudnić założenie spółki, ponieważ będą obligować przedsiębiorców do posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar