Zmiana nazwiska wspólnika spółki z o.o. w krs

Zmiana nazwiska wspólnika spółki z oo. w KRS wymaga zgłoszenia do Krajowego Rejestru Sadowego. Wniosek ze zmianą powinien zostać złożony do Sądu w terminie 7 dni od momentu zdarzenia uzasadniającego wpis. Przeprowadzając procedurę aktualizacji danych spółki należy pamiętać o dopełniniu kilku niezbędnych formalności, które w znaczący sposób wpływają na bezpieczeństwo podmiotu.

W celu dokonania zmiany konieczne jest przygotowanie odpowiedniego wniosku aktualizacyjnego. Podczas składania wniosku należy dokonać opłaty sądowej.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mają obowiązek aktualizować takie dane, jak zmiana np.: adresu spółki oraz jej siedziby, danych członków zarządu, danych wspólników, przedmiotu działalności czy zapisów umowy spółki.

Istotnie należy pamiętać o tym, że przedsiębiorcy ponoszą odpowiedzialność za niezgłoszenie zmian oraz podanie nieprawidłowych informacji. Karą za niewywiązywanie się z obowiązku aktualizacji danych w KRS może być grzywna finansowa lub nawet wykreślenie spółki z o.o. z rejestru przedsiębiorców.

Zmiana nazwiska wspólnika spółki z o.o. w krs pomoc

Zmiana nazwiska wspólnika spółki z o.o. w krs to czynność w której pomagają nasi specjaliści. Eksperci sporządzają odpowiedni wniosek i pomagają z jego złożeniem do KRS za pomocą portalu PRS lub S24. Oferujemy solidną pomoc doświadczonej kadry specjalistów w zakresie dokonania zmiany nazwiska wspólnika KRS.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS

Oferta w zakresie aktualizacji danych spółki w KRS
▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDF

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe