Zdalne założenie nowych spółek

Do niedawna wielu przedsiębiorców zobowiązanych było do załatwiania formalności w wielu urzędach w celu zarejestrowania spółki. Technika znacznie poszła do przodu i dzisiaj istnieje możliwość założenia firmy bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu.

Dokonanie internetowej rejestracji spółki możliwe jest tylko w wybranych formach prawnych. W przypadku najpopularniejszej formy spółki, czyli spółki z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje możliwość zdalnej rejestracji. Właściciel lub właściciele takiej spółki nie muszą więc fatygować się do urzędu i rejestrować spółki osobiście. Możliwość rejestracji spółki z o.o. w trybie online dała ustawa z dnia 1 kwietnia 2011 roku o zmianie ustawy – Kodeksu Spółek Handlowych oraz niektórych innych ustaw. Jej przepisy weszły w życie dopiero od 1 stycznia 2012 roku.

Zdalne założenie nowych spółek jest znacznie szybszym oraz uproszczonym sposobem na otworzenie firmy. Jeżeli są Państwo zdecydowani na założenie firmy przez Internet to zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią. Dopełnimy wszystkich formalności.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar