Zarejestrowanie spółki z o.o.

Zarejestrowanie spółki z o.o. sprawia ogromne trudności potencjalnym przedsiębiorcom. Niestety procedura rejestracyjna tego podmiotu wiąże się z koniecznością odwiedzenia wielu urzędów w celu uzupełnienia i złożenia licznych wniosków i formularzy. Formalności z tym związane sprawiają, że proces ewidencyjny spółki przeciętnie zajmuje kilka tygodni, a czasem przedłuża się do nawet kilku miesięcy.

Idealnym rozwiązaniem na ominięcie tych trudności jest zakup gotowej spółki, czyli jednostki która przeszła już pełną rejestrację w związku z czym można od razu rozpocząć prowadzenie pod nią działalności na rynku. Decydując się na zakup gotowej spółki, formalności ograniczają się do złożenia podpisu na jej umowie. Co jednak ważne podpisanie aktu notarialnego musi odbyć się w obecności notariusza.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego nasi przedstawiciele omówią wszelkie szczegóły, jak również odpowiedzą na Państwa pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe