Założenie spółki kapitałowej

Założenie spółki kapitałowej wiąże się ze sporządzeniem umowy w formie aktu notarialnego oraz rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym. Aby podmioty te mogły funkcjonować, należy również wnieść do nich wkłady na pokrycie kapitału zakładowego. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością minimalny kapitał początkowy wynosi 5 tysięcy złotych, natomiast w przypadku akcyjnej- 100 tysięcy złotych.

Nie masz głowy do zarejestrowania swojej firmy? Możemy Ci w tym pomóc. Nasza firma na co dzień zakłada i sprzedaje spółki z o.o. Są one bowiem najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. My natomiast staramy się ułatwić start w działalności gospodarczej, bo wiemy, ile formalności jest z tym związanych. Wybierając ofertę naszej Kancelarii możesz zatem zaoszczędzić czas, ominąć wypełnianie wniosków i oczekiwanie w urzędowych kolejkach. Proces rejestracji przeprowadzamy w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch.

Jesteś zainteresowany proponowanym przez nas rozwiązaniem? Nie czekaj! Zadzwoń i skorzystaj! Założenie spółki kapitałowej z nami to żaden problem!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe