Założenie jednoosobowej działalności

Wiele osób postanawiających poprowadzić własną firmę decyduje się na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Podmiot taki charakteryzuje się szeregiem pozytywnych aspektów, zwłaszcza dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z wielkim światem biznesu, stąd też tak ogromne zainteresowanie tego typu podmiotami.

Przede wszystkim jednoosobowa działalność gospodarcza nie wymaga kapitału zakładowego. Jest to ogromne udogodnienie dla nowych przedsiębiorców, którzy na początku swojej działalności nie dysponują zbyt dużymi środkami. Rejestracja tego podmiotu także nie wiąże się z opłatami ewidencyjnymi.

Decydując się na założenie takiej jednostki przedsiębiorca może wybrać każdą z możliwych form opodatkowania. Dzięki temu kwestię podatków może w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Jeżeli szukają Państwo pomocy w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością omówią ofertę naszej firmy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe