Sprzedaż czystej gotowej spółki z o.o.

Nowi przedsiębiorcy planujący rozpoczęcie prowadzenie własnej firmy mają dwie możliwości na jej założenie – zakup gotowej już jednostki lub przeprowadzenie całościowego procesu rejestracyjnego.

Ta pierwsza z opcji jest znacznie częściej wybierana, gdyż pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, nie wymaga posiadania wiedzy z zakresu procedury założenia spółki oraz uwalnia przedsiębiorcę od wypełniania wielu dokumentów rejestracyjnych.

Całościowa sprzedaż czystej gotowej spółki z o.o. odbywa się w ciągu 1-2 dni tym samym niedługo po zakupie jednostki jej nowy właściciel może zacząć prowadzić własną działalność.

W naszej kancelarii sprzedaż czystej gotowej spółki z o.o. to proces szybki, w którym formalności i zaangażowanie Klientów ograniczyliśmy do minimum. Zachęcamy do skontaktowania się z nami wszystkich tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad zakupem spółki z o.o. lub poszukują idealnej dla siebie jednostki. W swojej ofercie posiadamy spółki nowe i czyste, które nigdy nie prowadziły działalności, jak również spółki posiadające kilkumiesięczny lub kilkuletni staż.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe