Założenie działalności gospodarczej w Polsce

Otwarcie i prowadzenie własnej firmy może wydawać się tylko z pozoru proste. Założenie działalności gospodarczej w Polsce jest zadaniem, które przeraża wiele osób. Chodzenie po urzędach, wypełnianie wielu dokumentów, załatwianie ogromnej ilości spraw, a przede wszystkim znajomość obowiązujących zasad, norm i przepisów prawnych.

Nasza firma zajmuje się tym na co dzień, od kilku lat. Założyliśmy już bardzo wiele nowych podmiotów gospodarczych, przez co zyskaliśmy zadowolenie setki klientów. Świadczymy tanie, lecz solidne usługi. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy z profesjonalizmem i wykonujemy je bardzo rzetelnie.

Jeśli pragną Państwo przeprowadzić założenie działalności gospodarczej w Polsce, zachęcamy do zlecenia tego zadania nam. Założymy dla Państwa spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę komandytową oraz spółkę komandytową z o.o.
Polecamy w zamian za założenie działalności gospodarczej w Polsce zakup naszych gotowych już spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Są to czyste, zarejestrowane podmioty, które posiadają wszystkie dokumenty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta handlową, która zawiera więcej informacji. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe