Obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS

Dane liczbowe gromadzone przez Główny Urząd Statystyczny są niezbędne do przeprowadzania różnego rodzaju analiz, których efektem są statystyki informujące o kondycji różnych dziedzin gospodarki. Główny Urząd Statystyczny opracowuje dla podmiotów gospodarczych specjalne formularze, które zawierają potrzebne dane, obowiązkiem wybranych jednostek jest wypełnienie takich formularzy i dostarczenie w odpowiednie miejsce.

Obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS to oferta kierowana do przedsiębiorców, którzy zostali wybrani do przeprowadzenia badania jako zespół reprezentacyjny lub ze względu na występowania określonego zjawiska objętego badaniem. Przedsiębiorca zobowiązany zostaje do zgromadzenie i udostępnienie odpowiednich danych statystycznych. Proces przekazania takich danych może okazać się bardzo problematyczny dla podmiotów gospodarczych.

Nasza Kancelaria zatrudnia ekspertów którzy specjalizują się w usłudze „obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS”, pomagamy wszystkim przedsiębiorcom w wykonaniu obowiązków sprawozdawczych.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe