Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja spółki z oo oraz jej założenie nie należą do najprostszych zadań. Dlatego zawsze możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Ale wchodzi w grę także inna możliwość – zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Gotowe spółki z oo, są to spółki dzięki którym możesz szybko i bez żadnej zwłoki zacząć prowadzić swoją działalność gospodarczą.

Nasza firma oferuje sprzedaż takich spółek, z siedzibą w największych polskich miastach tzn. w Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Poznaniu. Spółki te są czyste, co oznacza, że nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych. Posiadamy także spółki ze stażem, czyli takie, które już na rynku istniały.

Po zakupie u nas spółki z oo, można rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej już w dniu zakupu lub jeden, dwa dni później.
Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest o wiele prostszy, niż jej zakładanie i rejestrowanie. Jeśli masz zamiar kupić gotową spółkę z oo, skontaktuj się z naszą firmą. Pomożemy we wszystkim i na pewno będziesz zadowolony.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe