Zakup spółek dolnośląskie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza forma spółki w Polsce. Ten rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej ma wiele zalet m.in. ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania jednostki, prestiż i solidność w oczach innych przedsiębiorców, możliwość zarejestrowania spółki jednoosobowej.

Gotowy podmiot gospodarczy to jednostka, która została już wcześniej zarejestrowana. W ciągu jednego dnia nabywamy ją od firmy zajmującej się sprzedażą, dzięki czemu stajemy się jedynym właścicielem jednostki i możemy nią zarządzać. Oszczędzamy tym nie tylko pieniądze, ale i czas, ponieważ nie musimy samodzielnie udawać się do urzędów i czekać na decyzję. Wszystko załatwią za nas profesjonalni eksperci, którym zlecimy to zadanie. Samodzielna rejestracja może zająć nam kilka tygodni. Decydując się na zakup spółki ograniczasz ten czas do 1-2 dni.

Gotowa spółka dysponuje własnym numerem NIP, REGON. Ma sporządzoną umowę spółki i poprowadzoną pełną księgowość. Może też być zgłoszona do VAT. Każdy z gotowych podmiotów ma opłacony minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5 000 złotych, nie posiada zadłużeń i nie zatrudnia pracowników.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe