Zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zakup jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spółka z o.o. jest podmiotem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców, ze względu na możliwość ograniczenia odpowiedzialności wspólników. Umowa takiej spółki sporządzona jest w formie aktu notarialnego a kapitał zakładowy wynosi 5000 zł. W porównaniu do drugiej spółki kapitałowej spółki akcyjnej wysokość kapitału jest bardzo niska.

Zakup jednoosobowej spółki z o.o. jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy samodzielnie w formie spółki posiadającej osobowość prawną chcą prowadzić działalność gospodarczą. Spółka ta, mimo że posiada jednego wspólnika zobowiązana będzie do prowadzenia pełnej księgowości. Prowadzenie takiej spółki jest bardzo wygodne bo nie wymaga stosowania zasady większości głosów, wszystkie decyzje podejmowane są jednomyślnie.

Nasz Kancelaria posiada bogatą ofertę spółek z o.o. , oferujemy gotowe spółki, które posiadają komplet dokumentów rejestracyjnych ( KRS, NIP, REGON, VAT, VAT EU ) oraz mają idealną historię gospodarczą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar