Sprzedam biznes

Niektórzy przedsiębiorcy wraz z upływem czasu dochodzą do wniosku, że nie chcą bądź nie są w stanie dalej prowadzić działalności gospodarczej na własną rękę. Stają więc oni przed wyborem: sprzedam biznes czy może zlikwiduj? O wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedanie swoich udziałów w spółce, ponieważ oprócz tego, iż otrzymują Oni określoną kwotę, to w dodatku inny (przyszły) przedsiębiorca może kontynuować ich działalność. Dla obydwóch stron rozwiązanie sprzedam biznes będzie korzystniejsze.

Problem pojawia się jednak w momencie rozpoczęcia poszukiwań przyszłego nabywcy spółki. Jeżeli i Ty w najbliższym czasie postanowisz sprzedać swój interes, zapewne zadasz sobie pytanie :czy sam zajmiesz się czynnościami mającymi na celu poszukiwanie osoby chętnej na zakup twojej firmy, czy może skierujesz się do Nas? Z nami oszczędzisz czas oraz nerwy. W szybszym czasie przebrniesz przez proces sprzedaży.

Nasza Kancelaria sporządzi za Ciebie umowę zbycia udziałów spółki oraz zajmie się nadzorem całego procesu, a przede wszystkim znajdzie dla Ciebie nabywcę.

Zajmujemy się pośrednictwem i prowadzimy bazę osób / firm zainteresowanych sprzedażą bądź zakupem biznesu.