Zakładanie spółki z oo Warszawa

Zakładanie spółki Warszawa – na czym polega? Na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Wpływ na to ma przede wszystkim niewielki kapitał zakładowy niezbędny do założenia spółki, ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, jak również dowolny cel jej prowadzenia.

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na kupno gotowej spółki. Tym sposobem chcą bowiem zredukować formalności związane z tradycyjną rejestracją do niezbędnego minimum.

Zakładanie spółki z oo Warszawa jest bardzo korzystne, gdyż ulokowanie siedziby spółki w stolicy znacznie podnosi ich wiarygodność. Spółki takie mają zatem o wiele większe szanse na pozyskanie klientów i partnerów biznesowych.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek zarejestrowanych w Warszawie. Oferujemy wyłącznie spółki, które przeszły pełną rejestrację, posiadające całkowicie czystą historię gospodarczą, gwarantujące nie tylko szybki, ale również bezpieczny start. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu!

Zakładanie spółki z oo Warszawa pomoc

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółek – niezależnie od wybranej formy prawnej. W imieniu klienta dopełniamy wszelkich formalności związanych z założeniem spółki:
– doradztwo
– przygotowanie i złożenie wniosków rejestracyjnych
– monitorowanie procedury rejestracji

Zakładanie spółki z oo Warszawa dla obcokrajowców

Swoją ofertę kierujemy również do obcokrajowców chcących założyć swoją firmę w Polsce.

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o. PDF

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar