Sprzedam społki zoo Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wiąże się ona z szeregiem zalet, między innymi brakiem odpowiedzialności wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, koniecznością wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych, osobowością prawną, jak również faktem, że może być założona przez niemal każdego w dowolnym celu, pod warunkiem, iż jest on zgodny z przepisami prawa.

Rejestracja spółki zoo jest niestety długa i problematyczna. Formalności związane z dopełnieniem tego obowiązku zająć mogą nawet kilka tygodni. Na szczęście niedogodności te można w pełni pominąć decydując się na zakup gotowej spółki.

Sprzedam spółki zoo Warszawa to oferta naszej firmy skierowana do osób, które chcą szybko rozpocząć swoją aktywność na rynku. Oferujemy gotowe podmioty w pełni przygotowane do tego by natychmiast rozpocząć pod sobą prowadzenie firmy zarejestrowane w stolicy. Prestiżowa lokalizacja znacznie podnosi wiarygodność jednostki znacznie zwiększając jej szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe