Zakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców

Na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością decyduje się wielu obcokrajowców, ponieważ do utworzenia danego podmiotu uprawnieni są niemal wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Jest to ogromne udogodnienie dla cudzoziemców, ponieważ w przypadku niektórych podmiotów gospodarczych wymaga się spełnienia konkretnych wymogów.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niestety jest procesem długim i skomplikowanym. Wymaga uzupełnienia licznych wniosków i formularzy i złożenia ich do poszczególnych urzędów. Przez formalności rejestracyjne procedura ta zajmuje kilka tygodni. Zakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców można jednak znacznie uprościć.

Aby pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki, czyli takiej której została już wpisana do należytych instytucji. Gotowa spółka z o.o. koniecznie musi być zatem wyposażona w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego. Kupując spółkę jedynym obowiązkiem potencjalnego przedsiębiorcy będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe