Prowadzenie pełnej księgowości małopolska

Pełna księgowość to bardzo precyzyjny system ewidencyjny, pozwalający ukazać pełny obraz finansowy przedsiębiorstwa.
Do jej prowadzenia zobowiązane są osoby fizyczne, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie pod warunkiem, że przychody przez nie osiągane nie przekroczą 2 000 000 euro. Niezależnie od wysokości osiąganych przychodów do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki komandytowe oraz spółki komandytowo akcyjne.

Prowadzenie pełnej księgowości pozwala precyzyjnie rozliczyć przedsiębiorstwo z urzędem, jdnak w porówanniu z księgowości uproszczoną jej jedynym zadaniem nie jest wyliczanie podatku. W ramach tego zaawansowanego narzędzia prowadzona jest także ewidencja majątku i jego źródeł w związku z czym stanowi ono doskonałe źródło wiedzy dla przedsiębiorcy.

Należy podkreślić, iż każdy przedsiębiorca zobowiązany do prowadzenia pełnej księgowości musi zdecydować się na skorzystanie z usług specjalistów. Prowadzenie pełnej księgowości Małopolska oferuje nasze biuro rachunkowe. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi księgowej dla firm działających na terenie województwa małopolskiego.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe