Zakładanie spółki komandytowej w Krakowie

Spółka komandytowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby prowadzić większe przedsięwzięcie niż w ramach spółki cywilnej, jawnej lub partnerskiej i jednocześnie nie mają odpowiedniej ilości środków na pokrycie kapitału zakładowego wymaganego w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnej.

Ten rodzaj działalności gospodarczej posiada dwie kategorie wspólników. Pierwsza z nich to komplementariusze odpowiadający za zobowiązania całym swoim majątkiem. Zajmują się oni reprezentacją i prowadzeniem spraw spółki. Druga kategoria to komandytariusze, którzy są w korzystnej sytuacji i ponoszone przez nich ryzyko jest na poziomie minimalnym. Odpowiadają oni bowiem za zobowiązania do wysokości oznaczonej sumy komandytowej.

Jeżeli interesuje Cię prowadzenie przedsiębiorstwa w takiej formie, polecamy Ci świetną ofertę zakładanie spółki komandytowej w Krakowie. Założymy spółkę za Ciebie, załatwimy wszystkie formalności i sprawy w urzędach. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i nerwy. Zadowolenie z współpracy gwarantowane!

Wybierz usługę zakładanie spółki komandytowej w Krakowie i szybciej realizuj swój pomysł na biznes.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe