Wpis do KRS spółki z o.o.

Jeżeli Twoje życie w jakimkolwiek stopniu związane jest z biznesem, z pewnością doskonale wiesz czym jest Krajowy Rejestr Sądowy i jak ważne dla przedsiębiorcy, rozpoczynającego własną działalność gospodarczą, jest aby jak najszybciej uzyskać wpis do KRS spółki z o.o.

Jest to obowiązkowy element procesu rejestracji działalności gospodarczej, bez którego nie uda się założyć firmy. Jeżeli wpis do KRS spółki z o.o. nie nastąpi do pół roku od momentu zawarcia umowy między udziałowcami, zwrócone będą musiały zostać wszystkie wierzytelności osób trzecich a także wniesione wkłady, co będzie równoznaczne z zakończeniem jej działalności. Wpis uzyskuje się poprzez złożenie odpowiedniego wniosku wraz z dokumentami, takimi jak uchwała wspólników o powołaniu zarządu czy oświadczenie zarządu o wniesieniu wkładów na pokrycie kapitału zakładowego i wiele, wiele innych. Na rozpatrzenie wniosku trzeba czekać około 14 dni, jeżeli jednak wykryte zostaną w nim jakiekolwiek błędy spotka się on z odmową i konieczne będzie ponowne jego złożenie.

Doradcy zatrudniani przez nasze biuro zajmują się rejestracja firmy, czyli między innymi pomagają uzyskać wpis do KRS spółki z o.o. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w tej kwestii, zapraszamy do kontaktowania się z nami i do podjęcia współpracy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe