Zakładanie spółek z o.o. na odległość

Obecnie w Polsce spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej wybierane są do prowadzenia dużych firm.Rejestracja działalności w tej formie może odbyć się na dwa sposoby – zdalnie czyli przez internet lub tradycyjnie. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się jednak na zakładanie spółek z o.o. na odległość.

Rejestracja spółki z o.o. zdalnie odbywa się na specjalnie utworzonej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona w 2012 roku przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładanie firmy w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny, więc jest to znacznie korzystniejsza forma rejestracji spółki dla przedsiębiorców.

Chcą Państwo założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy zakładanie spółek z o.o. na odległość. Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski, niezależnie od ich lokalizacji. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar