Rejestracja spółki na odległość

Rejestracja własnej firmy dla niejednego przedsiębiorcy jest stresującą sytuacją. Dokumenty niezbędne do założenia spółki, które składane są do urzędu muszą być wypełnione bezbłędnie, gdyż nawet jeden błąd może spowodować konieczność powtórzenia całego procesu rejestracji od początku.

Przedsiębiorcy, którzy planują założyć działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością mogą zrobić to zdalnie. Rejestracja spółki na odległość możliwa jest w Polsce od stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Rejestracja spółki na odległość możliwa jest z każdego miejsca w Polsce. Spółka zostaje zarejestrowana w maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Zastanawiają się Państwo nad założeniem własnej firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Zapraszamy do kontaktu z nami, oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie rejestracji spółki przez internet.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe