Zakładanie spółek komandytowych 2015

Spółka komandytowa to specyficzna forma spółki, którą tworzą komandytariusze oraz komplementariusze. Ci pierwsi są w uprzywilejowanej sytuacji, gdyż ich odpowiedzialność za zobowiązania sięga jedynie do wyznaczonej kwoty – sumy komandytowej. Natomiast Ci drudzy ponoszą pełną odpowiedzialność, w dodatku zajmują się prowadzeniem firmy oraz pełnią funkcje reprezentacyjne.
Aby spółka ta mogła powstać, konieczne jest sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego, a także dokonanie jej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wymaga to wypełnienia odpowiednich wniosków.

Jeżeli nie radzisz sobie z formalnościami, może zainteresuje Cię usługa zakładanie spółek komandytowych 2015. Została ona stworzona przez naszą Kancelarię, aby nieść pomoc przyszłym przedsiębiorcom. Zdecydowanie ułatwia im to start, pozwala również na zaoszczędzenie czasu, gdyż kwestię formalności i urzędowych kolejek mamy z głowy oraz co najważniejsze – rejestracja firmy odbywa się szybciej.

Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Mamy wtedy pewność, że spółka powstanie bez żadnych komplikacji. Wybierz opcję zakładanie spółek komandytowych 2015, a z pewnością będziesz zadowolony.

W celu poznania szczegółów oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe