Sprzedam spółkę 2015

Własne przedsiębiorstwo to dobry sposób nie tylko na zarabianie pieniędzy ale także na rozwijanie samego siebie. Aby cieszyć się własną firmą należy taką zarejestrować. Proces trwa czasem bardzo długo. Trwać może nawet do miesiąca czasu, w niektórych przypadkach zdarza się, że nawet dłużej. Dla niecierpliwych jest pewne rozwiązanie. Mianowicie chodzi o zakup gotowej spółki.

Czym jest gotowa spółka? To zarejestrowana już działalność gospodarcza. Posiada wszystkie wymagane numery jak NIP, REGON, VAT i VAT-EU. Cały czasochłonny proces rejestracji jest już dokonany za nas wcześniej.
W takiej formie przedsiębiorstwa, podjąć działalność można już nawet po jednym lub dwóch dniach od podpisania umowy zakupu.
Taka opcja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród ogłoszeń internetowych. Można je znaleźć pod takimi frazami jak: „sprzedam spółkę 2015” lub „spółka na sprzedaż”.
Nasza firma posiada usługę sprzedaży gotowych spółek. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe