Wykonywanie usług księgowych

Prowadzenie księgowości należy do tych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, które sprawiają przedsiębiorcom naprawdę dużo problemów. Na szczęście są biura rachunkowe i księgowi, którzy oferują w tej kwestii swoją pomoc i wsparcie.
Wykonywanie usług księgowych było do niedawna przywilejem tylko wybranych. Tylko osoby spełniające warunki dotyczące doświadczenia, wykształcenia i kwalifikacji miały możliwość zdobycia certyfikatu księgowego, nadającego uprawniania do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Niedawno jednak nastąpiła zmiana przepisów, certyfikat zniesiono, a wykonywanie usług księgowych stało się możliwe w zasadzie dla każdego.

Warto jednak dołożyć wszelkich starań i dokonać selekcji w kwestii wyboru odpowiedniego podmiotu zajmującego się prowadzeniem ewidencji w firmie. Jest to zbyt ważne zadanie aby zlecać jego wykonanie osobom nie posiadającym stosownych umiejętności.

Warto zajrzeć na przykład do oferty naszej firmy. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, czyli wszelkie potrzebne predyspozycje do prawidłowego prowadzenia księgowości.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe