VAT dla firmy w 2017

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego przedsiębiorstwa. Ich celem jest wykorzystanie szansy na zwiększenie dochodów oraz chęć samorealizacji. Jedni decydują się na samodzielną rejestrację, a drudzy korzystają z pomocy specjalistów. I kto szybciej wkracza na rynek? Z pewnością osoby korzystające z wiedzy oraz doświadczenia ekspertów. Dlaczego?

Wiele osób nie ma pojęcia o tym, że nieznajomość przepisów prawnych może znacznie utrudnić rejestrację spółki. Z tego powodu w trakcie rejestracji pojawiają się problemy, które wydłużają procedurę rejestracyjną. Wtedy, gdy wyżej wymieniona druga grupa zarządza przedsiębiorstwem, to pierwsza jeszcze przechodzi przez proces założenia firmy. Korzystniejszym rozwiązaniem jest już na samym początku nawiązanie współpracy z właściwymi ekspertami, którzy zakładają spółki od lat. Istnieje możliwość, że zmieni się pozyskanie numeru VAT dla firmy w 2017 roku. Wynika to z faktu planowanego zaostrzenia przepisów dotyczących nadawania VAT spółkom. Celem jest zmniejszenie liczby oszustw podatkowych.

Nasza wykwalifikowana kadra oferuje pomoc w przeprowadzeniu procesu założenia spółki. Gwarantujemy rzetelną pomoc, która umożliwi prowadzenie firmy w kilka dni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe