Rejestracja spółki z o.o. w VAT 2017

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna przedsiębiorstwa, które zostaje utworzone przez jedną lub więcej osób odpowiadających za zobowiązania spółki w sposób ograniczony. W Polsce jest to spółka handlowa, czyli regulowana przez przepisy Kodeksu Spółek Handlowych.

Ten rodzaj spółki zobowiązany jest do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Po zakończeniu roku spółka ma obowiązek sporządzenia sprawozdania finansowego. Spółka z o.o. to najczęściej wybierana forma spółki. Może zostać założona zarówno tradycyjnie, jak i za pośrednictwem Internetu. W tym roku mogą zostać wprowadzone nowe przepisy, które sprawią, że rejestracja spółki z o.o. w VAT 2017 będzie znacznie trudniejsza. Przedsiębiorcy chcący pozyskać VAT dla spółki mogą spotkać się z odmową Urzędu. Zmiany mają na celu wyeliminowanie występujących oszustw podatkowych.

Oferujemy pomoc w zakładaniu spółek. Nasze grono ekspertów przeprowadzi za Państwa całą procedurę założenia, aby mogli Państwo w kilka dni prowadzić własny biznes. Zapraszamy do współpracy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar