Usługi księgowe dla firmy deweloperskiej

Działalność deweloperska z dnia na dzień staje się popularniejszą formą nowo powstałych podmiotów. Ten rodzaj działalności obejmuje najczęściej realizację jednego lub większej liczby przedsięwzięć polegających na budowie lub przebudowie budynków w celu ich odsprzedaży.

Warto pamiętać o tym, że działalność deweloperska może być realizowana jako podstawowa działalność lub jako jednej z rodzajów prowadzonej działalności gospodarczej (gdy deweloper występuje zarówno jako inwestor, jak i wykonawca).

Podmioty świadczące usługi deweloperskie muszą pamiętać o tym, aby księgowość była prowadzona zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości. Nie ma tutaj mowy o zaniedbaniu, ponieważ często przedsięwzięcia te wiążą się z ogromnymi inwestycjami, które muszą być odpowiednie udokumentowane prawnie.

Nasze biuro oferuje usługi księgowe dla firmy deweloperskiej, które pozwalają bezpiecznie zarządzać podmiotem. Świadczone przez nas usługi sprawiają, że deweloper może zająć się realizacją nowych przedsięwzięć bez obaw o obowiązki wynikające z prowadzenia księgowości.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe