Umowa spółki a rejestracja online

Umowa spółki a rejestracja online w systemie S24. Zgodnie z zasadami do założenia działalności konieczne jest zawarcie umowy w formie aktu notarialnego wraz ze złożeniem wniosku do Sądu Rejestrowego o wpis jednostki gospodarczej do rejestru przedsiębiorców. Postępowanie to często rozwleka się w czasie i niesie za sobą koszty wraz z opłatami.

Mogą Państwo uniknąć tego procesu sporządzając umowę w oparciu o wzorzec zamieszczony na stronie, przez Internet. Konieczne jest opatrzenie umowy podpisem elektronicznym.

Aby dopełnić formalności i uzyskać własny podmiot gospodarczy do frazy “umowa spółki a rejestracja online” należy szczegółowo uzupełnić dokument uważając, aby nie było w nim żadnych braków.

W temacie umowa spółki a rejestracja online powinni Państwo uwzględnić nie tylko stałe, ale także opcjonalne postanowienia wzorca. Wśród takich należy wymienić między innymi wybór wariantu A lub B dotyczącego udziałów w działalności, składu osobowego organów przedsiębiorstwa czy też możliwości utworzenia kapitału rezerwowego i zapasowego.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe