Sprzedaż spółek z o.o. z 2011 roku

Głównym powodem, dla którego decydujemy się kupić gotową spółkę jest oszczędność czasu. Gotowa spółka z o.o. jest w pełni zarejestrowana, dlatego posiada numery KRS, NIP oraz opcjonalne VAT. Dzięki temu można rozpocząć działalność nawet w dniu zakupu. Pełna rejestracja spółki zajmuje kilka dni, jej zakup nieco krócej. Jeśli jednak nie chcemy posiadać nowej spółki, ale stażową, która daje większą szansę na pozyskanie kredytu, możemy zdecydować się na ofertę firmy proponującą choćby sprzedaż spółek z o.o. z 2011 roku.

Spółki stażowe nie kojarzą się z bezpieczną transakcją, jednak ich zakup nie grozi pomyłką. Spółki te mają czystą historię gospodarczą co oznacza, że nie były stroną żadnej transakcji, dlatego też nie mają zobowiązań finansowych.

W związku z tym sprzedaż spółek z o.o. z 2011 roku oferowana tylko przez wiarygodne firmy może okazać się zachęcająca dla wielu przyszłych jak i obecnych przedsiębiorców. Mogą oni w ten sposób zaoszczędzić czas na rejestrację spółki z o.o. i stać się właścicielami firm w szybkim czasie.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe