Czyste spółki z 2010 roku

Kupno gotowej spółki to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć własną działalność gospodarczą pomijając proces rejestracji. Rejestracja bowiem zajmuje sporo czasu. Odwiedzenie KRS, Urzędu Skarbowego, ZUS, banku – nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Dodatkowo wypełnienie dokumentów bywa uciążliwe, ponieważ ich bezbłędne uzupełnienie jest skomplikowane.

Jeśli ktoś nie chce lub nie może czekać, zamiast dokonywać rejestracji spółki może zdecydować się na jej zakup. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie że względu na możliwość zakupu spółki w ciągu jednego dnia. Wielu z przedsiębiorców decyduje się na kupno nie nowej, ale stażowej spółki.

Przykładowo czyste spółki z 2010 roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Ze względu na ich dłuższą historię gospodarczą, która daje możliwość pozyskania kredytu (spółka stażowa wzbudza zaufanie wśród instytucji pomocy finansowej) są one szczególnie brane pod uwagę przy decyzji o zakupie spółki. Zatem popyt na czyste spółki z 2010 roku nie wydaje się być bezpodstawny.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe