Sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców

Podejmowanie działalności gospodarczej w Polsce może okazać się bardzo trudnym procesem ze względu na wiele regulacji prawnych oraz formalności, szczególnie dla podmiotów zagranicznych. Polski system gospodarczy nie należy do najłatwiejszych, niezbędna jest płynna znajomość języka.

Nasza Kancelaria proponuje sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców, usługa ta umożliwia łatwe i płynne rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Zespół naszych ekspertów zajmie się przygotowaniem pełnej dokumentacji oraz przeprowadzeniem całego procesu nabycia udziałów gotowej spółki.

Oferowane przez nas spółki mają pełną dokumentację rejestracyjną oraz nie wykazują żadnych zadłużeń. Spółki nigdy nie podejmowały aktywnej działalności na rynku, posiadają czystą historię gospodarczą.

Sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców to usługa, nad którą warto się zastanowić. Nie tylko pozyskają Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę ale także pomoc najlepszych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszystkich szczegółowych informacji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe