Gotowe spółki dla cudzoziemca

Jednym z idealnych sposobów na podjęcie działalności gospodarczej w Polsce jest zakup gotowej spółki. Jest to podmiot w pełni przystosowany do rozpoczęcia aktywnego działania na rynku, posiada pełną dokumentację rejestracyjną oraz nie wykazuje żadnych zobowiązań finansowych.

Nie tylko podmioty gospodarcze z terenów Polski mają możliwość zakupu takiej spółki, również w ofercie można znaleźć gotowe spółki dla cudzoziemca. To ogromne uproszczenie w zakładaniu firmy na terenie Polski, nie ma konieczności znajomości wszystkich niezbędnych regulacji prawnych oraz biegłego posługiwania się językiem.

Sprzedaż udziałów spółki następuje bardzo szybko, nawet w ciągu 1 dnia pojawia się możliwość rozpoczęcia działalności. Konieczne jest wykonanie zmian w umowie spółki oraz przeprowadzenie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wszystkie te czynności zostaną wykonane przez ekspertów naszej Kancelarii, która w swojej ofercie ma gotowe spółki dla cudzoziemca. Nasi konsultanci posługują się biegle kilkoma językami, co umożliwia nam obsługę wielu zagranicznych podmiotów. Zachęcamy do kontaktu i pozyskania wszystkich niezbędnych informacji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe