Sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej

Jak uniknąć podwójnego opodatkowania w spółce z o.o.? Chociaż sposobów jest sporo, najlepszym i uniwersalnym jest założenie spółki z o.o. komandytowej. Mimo zalet jakie daje to rozwiązanie, założenie takiej spółki nie jest łatwe ani też szybkie.

Rejestracja spółki z o.o. komandytowej następuje inaczej niż pozostałych spółek handlowych. Wynika to głównie z tego, że powstaje z połączenia dwóch form – spółki z o.o. i komandytowej. Dlatego osoby tworzące taką formę działalności gospodarczej, muszą podjąć się założenia aż dwóch firm. To jeszcze bardziej komplikuje całą tę procedurę. W takim przypadku sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej, pomoże licznej grupie przedsiębiorców.

Sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej to jedna z usług znajdująca się w ofercie naszej firmy. Dzięki niej przedsiębiorcy nie tylko będą mogli szybko i sprawnie rozpocząć prowadzenie własnej działalności, ale dodatkowo uniknąć płacenia podwójnych podatków, zachowując ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki. Korzyść jest podwójna, a oferta bardzo atrakcyjna. Wystarczy kontakt z nami, aby już dziś można było z niej skorzystać.