Sprzedaż gotowej spółki akcyjnej

Spółka akcyjna stanowi formę idealną do prowadzenia dużych interesów. Jej założenie umożliwia bezpieczne prowadzenie firmy zarówno samemu, jaki i wspólnie, a także pozyskanie dużego kapitału, potrzebnego do prowadzenia poważnych interesów.

Jak to zazwyczaj bywa założenie spółki akcyjnej, podobnie jak innych spółek handlowych to zadanie, wymagające poświęcenia czasu i spełnienia wielu obowiązków. Sporządzenie umowy, wypełnienie wniosków do KRS, ustanowienie członków zarządu czy udokumentowanie zebrania kapitału początkowego to zaledwie podstawowe czynności, jakie należy spełnić podczas samodzielnego zakładania spółki akcyjnej. Jeżeli nie zakłada się osobiście spółki, tylko kupuje się już gotową, można zyskać wiele. Po pierwsze oszczędza się sporo czasu, a po drugie nie trzeba samodzielnie spełniać wszystkich obowiązków, a więc zyskuje się dużą wygodę.

Zakup gotowej spółki akcyjnej czy komandytowej polega głównie na sporządzeniu umowy notarialnej oraz uiszczeniu opłaty za nabycie gotowej firmy. Po za tymi obowiązkami, nowy nabywca musi dopełnić ostatni wymóg, którym jest zmiana danych w KRS. Również w tym zakresie liczyć można na pomoc naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar