Sprzedaż firmy z siedzibą w Warszawie

Wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo problematyczna jest rejestracja spółki z o.o. przeprowadzana w sposób tradycyjny. Mając to na uwadze potencjalni przedsiębiorcy bardzo często decydują się na zakup gotowej spółki. Tym sposobem w przeciągu zaledwie jednej doby mogą stać się właścicielami spółki w pełni przygotowanej do tego, by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że jest ona wyposażona w kapitał zakładowy, umowę, kompletną dokumentację, jak również numery NIP, KRS i REGON, opcjonalnie także VAT.

Decydując się na zakup gotowej spółki przedsiębiorca może również wybrać lokalizację swojej firmy. Jest to bardzo ważne, ponieważ prestiżowo ulokowana siedziba ma ogromne znaczenie podczas prowadzenia działalności, gdyż znacznie podnosi wiarygodność danego podmiotu nie tylko wśród klientów, ale także potencjalnych partnerów biznesowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy sprzedaż firmy z siedzibą w Warszawie. Skorzystanie z naszej oferty to nie tylko gwarancja szybkiego, ale również bezpiecznego i pewnego startu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe