Sprzedam spółkę Kielce

Osoby decydujące się na otworzenie działalności gospodarczej bardzo często szukają rozwiązania, które pozwoli im pominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją. Najlepszym na to sposobem jest zakup gotowej spółki. Sprzedam spółkę Kielce to oferta naszej firmy. Oferujemy gotowe spółki w pełni przygotowane do tego by poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że nasze jednostki przeszły już pełną rejestrację, a więc dysponują numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową spółki, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek potencjalnego właściciela.

Rejestrując nasze jednostki w Kielcach znacznie podnosimy wiarygodność danych jednostek. Dzięki temu spółka ta będzie o wiele bardziej atrakcyjna dla kontrahentów niż jednostka z siedzibą w małej miejscowości.
Co ważne, rejestracja spółki w Kielcach nie zmusza przedsiębiorców do prowadzenia działalności w danym miejscu. Lokalizacja ta będzie podana wyłącznie w firmowej dokumentacji i poszczególnych rejestrach.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar