Sprzedaż dwuletniej spółki

Nasz własny pomysł na działalność? Chcesz go szybko zrealizować? Teraz masz taką szansę. Oferujemy bowiem sprzedaż dwuletniej spółki. Dzięki temu, że kupisz u nas spółkę z o.o. będziesz mógł szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Nasze gotowe spółki z o.o. to spółki już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dzięki temu nie będziesz musiał chodzić po urzędach, wypełniać tak wielu dokumentów i czekać na decyzję. Cały proces zakupu odbędzie się tak szybko, że nawet nie zauważysz, a już będzie po wszystkim. Także twoja firma będzie mogła szybko wystartować z działalnością. Już 1 – 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności zacznie działać. Dzięki temu szybko się rozwinie i będzie przynosiła duże dochody.

Sprzedaż dwuletniej spółki jest całkowicie bezpieczna. Spółki, które posiadamy nie prowadziły jeszcze żadnej działalności. Z tego względu są czyste, co oznacza, że nie mają żadnych zadłużeń.

Jeśli interesuje cię nasza oferta, chcesz zakupić spółkę z o.o. i szybko z biznesem wystartować, to skontaktuj się z nami, a my ci to umożliwimy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe