Oferta rejestracji spółki komandytowej

Spółka komandytowa jest rodzajem działalności gospodarczej, w którym występują dwa rodzaje wspólników – komplementariusze i komandytariusze. Pierwsi odpowiadają za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem i są członkami aktywnymi, tzn. zajmują się sprawami spółki oraz reprezentują ją na zewnątrz. Drudzy za zobowiązania odpowiedzialni są tylko do wyznaczonej kwoty – jest to tzw. suma komandytowa. Są wspólnikami pasywnymi, mogą występować w roli pełnomocników.

Osoby chcące założyć własną działalność gospodarczą w tej formie, powinny wiedzieć, że proces rejestracji należy do zajęć długotrwałych, kosztownych, wymagających borykania się z wieloma formalnościami. Stąd też warto zwrócić uwagę na proponowany przez naszą firmę wariant – oferta rejestracji spółki komandytowej. Dzięki nam nie będzie konieczne wypełnianie żadnych wniosków – zajmiemy się tym. W dodatku czas oczekiwania na zarejestrowanie podmiotu to tydzień, najwyżej dwa.

Wybierając rozwiązanie oferta rejestracji spółki komandytowej zaoszczędzisz swój czas i nerwy, a także szybciej zaczniesz realizować swój pomysł na biznes. Zachęcamy!

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe