Sprzedam spółkę z o.o. 2019

W Polsce spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tuż obok jednoosobowej działalności gospodarczej stoi w czołówce najczęściej prowadzonych podmiotów gospodarczych. Dlaczego tak chętnie decydują się na nią przedsiębiorcy?

Przede wszystkim wspólnicy ryzykują wyłącznie do wysokości wniesionych przez siebie wkładów. Nie ponoszą oni bowiem odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Wszelkie długi regulowane są wyłącznie w majątku spółki, a w przypadku niezgłoszenia upadłości odpowiedzialność przenosi się na członków Zarządu.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się niestety z długą i problematyczną procedurą rejestracyjną. Na szczęście trudności z nią związane można niemal całkowicie pominąć decydując się na zakup spółki.

Sprzedam spółkę z o.o. 2019. Oferuję zupełnie nowe, czyste spółki pozwalające szybko i bezpiecznie rozpocząć prowadzenie działalności na rynku. Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszam do kontaktu, podczas którego omówię szczegóły.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar