Kupno spółki z o.o. z 2019 roku

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonałe narzędzie do poprowadzenia pod sobą działalności gospodarczej. Szczególnie korzystna jest dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ może ją założyć niemal każdy w dowolnym celu, a do jej utworzenia wystarczy kapitał zakładowy w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Ponadto w przypadku, gdy spółka wpadnie w problemy finansowe wszelkie zobowiązania będą regulowane wyłącznie z jej majątku, co oznacza, że wspólnicy nie będą musieli obawiać się o swój prywatny majątek.

Co prawda, tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest długa i problematyczna. Niedogodności z tym związane można jednak w bardzo łatwy sposób zredukować, decydując się na kupno gotowej jednostki.

Jeżeli interesuje Państwo kupno spółki z o.o. z 2019 roku, serdecznie zapraszam do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Oferujemy gotowe spółki z o.o. bez historii gospodarczej na sprzedaż. Korzystając z naszych usług będą mogli Państwo szybko, skutecznie, a także całkowicie bezpiecznie rozpocząć aktywność na rynku.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe