Sprzedam spółkę z o.o. 2 letnią

Ostatnio jeden z naszych klientów zadał nam pytanie odnośnie ogłoszenia, które znalazł poszukując gotowej spółki. Natrafił w sieci na komunikat “sprzedam spółkę z o.o. 2 letnią”. Chciał wiedzieć czy zakup takiej jednostki jest opłacalny i co w rzeczywistości zapewnia.

Zakup spółek od ostatnich kilku lat cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Wpłynął na to przede wszystkim długi i skomplikowany proces rejestracji. Przedsiębiorcy by pominąć wszelkie niedogodności z nim związane zazwyczaj decydują się na kupno gotowej spółki, szczególnie jeżeli chodzi o spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakup takiej jednostki daje nam na własność podmiot w pełni przygotowany do tego, aby poprowadzić pod nim firmę, a więc dysponujący kapitałem zakładowym, umową spółki oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych instytucji.

Spółka 2 letnia to spółka, która została zarejestrowana na rynku dany okres czasu temu. Tym samym jednostka taka charakteryzuje się zwiększoną zdolnością kredytową, co niezwykle ułatwia funkcjonowanie zwłaszcza w przypadku początkującego przedsiębiorstwa.

2-letnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostępne są także w ofercie naszej firmy. Zachęcam zatem do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe