Sprzedam 2 letnie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wpływa na to przede wszystkim niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę.
Ponadto spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć może niemal każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. Poprowadzić może ją także cudzoziemiec niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z jednym bardzo negatywnym aspektem. Jest nim długa i problematyczna rejestracja. Czas jej przeprowadzenia może wynosić nawet kilka tygodni toteż wielu potencjalnych przedsiębiorców rezygnuje z jej założenia. Tymczasem niedogodności te można w pełni zniwelować poprzez zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany aby poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to że dysponuje kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Nabywając taką jednostkę jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formia aktu notarialnego pod nadzorem notariusza.

W imieniu naszej firmy sprzedam 2 letnie spółki z o.o. czyli jednostki przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod nimi firmę. Nasze spółki istnieją na rynku już 2 lata. Jako jednak iż przez ten czas prowadziły wyłącznie bierną ich zakup jest w pełni bezpieczny.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar