Sprzedam spółkę warmińsko-mazurskie

Osoby decydujące się na otworzenie własnej jednostki gospodarczej pragną znaleźć sposób, dzięki któremu nie będą musiały przechodzić przez długoterminowy i męczący proces tradycyjnej rejestracji. Najlepszy sposobem, aby uniknąć tego procesu jest zakup gotowego podmiotu gospodarczego. Nasza firma zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, a “sprzedam spółkę warmińsko-mazurskie” to jedna z ofert, którą posiadamy. Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które promujemy są w pełni przygotowane do tego by poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że zostały one już w pełni zarejestrowane i dysponują numerami NIP, REGON, KRS oraz kapitałem zakładowym i umową spółki, którą Państwo będą musieli wyłącznie podpisać. To jedyne zadanie jakie pozostanie Państwu, jeżeli zdecydujecie się na współpracę z nami.

Dzięki rejestracji w dużych miastach, podnosimy atrakcyjność spółek tzn. wasza przyszła firma zyska uznanie w oczach kontrahentów.

Co najważniejsze spółki, które zostaną zarejestrowane w województwie warmińsko-mazurskim nie muszą prowadzić tam działalności gospodarczej. Lokalizacja ta będzie istniała tylko w dokumentacji firmy.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe