Porady księgowe przez telefon

Porady księgowe przez telefon – kiedy warto z nich skorzystać? W jaki sposób nasza Kancelaria świadczy usługę „porady księgowe przez telefon”?

Mikro oraz mali przedsiębiorcy ze względu na niewielką ilość rozliczeń opartych na zasadach księgowości uproszczonej zazwyczaj samodzielnie wykonują wszelkie obowiązki księgowe. Tym sposobem udaje im się ograniczyć spore środki, które musieli przekazać na usługi biura rachunkowego.

Mimo prostych zasad, na których oparta jest księgowość uproszczona przedsiębiorcy mogą mieć problem z niektórymi kwestiami księgowymi. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazują się porady księgowe przez telefon świadczone przez biura rachunkowe. Dzięki tej usłudze za niewielka opłatę otrzymamy rzetelne rozwiązanie naszego problemu, profesjonalne doradztwo i odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania z zakresu naszych rozliczeń.

W przypadku wątpliwości podczas prowadzenia księgowości niezwłocznie powinniśmy skorzystać z porad specjalistów. Warto mieć bowiem na uwadze, że za wszelkie nieprawidłowości w naszych rozliczeniach będziemy musieli ponieść przykre konsekwencje zazwyczaj w formie kary grzywny.

Porady księgowe przez telefon – procedura

1. Skontaktuj się z nami i przedstaw zakres konsultacji.
2. My wycenimy porade, konsultację.
3. Wyślemy szczegółowe informacje na temat wyceny porady.
4. Jeżeli zdecydujesz się na pomoc specjalisty, po opłaceniu usługi zadzwonimy do Ciebie.

Zainteresowany poradą? Zachęcamy do kontaktu – przedstawimy szczegóły oferty, wycenimy poradę i udzielimy informacji.
Zapraszamy.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS
▸▸▸Usługi księgowe