Sprzedam spółkę Rzeszów

Sprzedam spółkę Rzeszów – kiedy zakup spółki okazuje się być właściwym rozwiązaniem? Zakup czy rejestracja spółki?

Interesuje Państwa zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Powinni Państwo wiedzieć jakie korzyści będą Państwo mieli po założeniu takiej jednostki gospodarczej.

Zalety spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grona kapitałowych spółek handlowych. Podmiot może zostać utworzony przez jedną osobę lub kilku wspólników. Warto tutaj podkreślić, że spółkę z o.o. nie może utworzyć inna jednoosobowa spółka z o.o.

Spółkę z o.o. mogą założyć osoby fizyczne i osoby prawne (bez względu na obywatelstwo i miejsce siedziby).

Jedną z największych zalet związaną z prowadzeniem spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za długi spółki do wysokości wniesionych wkładów.

Co to oznacza? Każdy ze wspólników w razie długów jednostki gospodarczej będzie pociągnięty do odpowiedzialności jedynie do wysokości tego, co w daną spółkę zainwestował. Z tego powodu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uważana jest za bardzo korzystną formę prowadzenia działalności. W przypadku, gdy inwestycja się uda wspólnicy będą mieli obowiązek podzielić zyski (wprost proporcjonalnie do udziałów jakie wnieśli), jeżeli biznes zbankrutuje to przedsiębiorcy stracą tylko tyle ile wnieśli na początku i nie będą pociągnięci do odpowiedzialności za długi.

Sprzedam spółkę Rzeszów – zakup czy rejestracja spółki?

Zakup spółki z pewnością pozwala w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie firmy. Warto jednak zaznaczyć, że ryzykujemy możliwość zakupu zadłużonego podmiotu.
Rejestrując spółkę możemy w 1 dzień otworzyć firmę dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań. Warunkiem szybkiej rejestracji spółki jest poprawność złożonych dokumentów oraz komplet załączników.

Rejestracja spółki Rzeszów, możliwość współpracy online

Są Państwo zainteresowani założeniem spółki? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Wam podjąć najlepszą decyzję. Przeprowadzamy procedurę rejestracji spółki w imieniu klienta.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta rejestracji spółki z o.o.
▸▸▸Oferta rejestracji prostej spółki akcyjnej
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar