Sprzedam gotową spółkę z oo

Rynek podlega ciągłemu rozwojowi, więc wymaga od przyszłych przedsiębiorców coraz większego zaangażowania. Otwieranie nowych firm jest bardzo pracochłonne i wymaga ogromnej ilości czasu, którego w dzisiejszym, zabieganym świecie i tak nie mamy za dużo. Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych już, utworzonych przez nas spółek. Dzięki temu Państwo nie muszą tracić czasu na wszelkie formalności, wystarczy tylko podpisać umowę, a nasi pracownicy wykonają całą resztę.

Sprzedam gotową spółkę z oo z brakiem jakiejkolwiek działalności i czystą historią. Jest to najczęściej wybierany rodzaj firmy ze względu na zalety jakie ze sobą niesie. Dysponuje osobowością prawną, co jest istotne, ze względu na możliwość prowadzenia działalności we własnym imieniu. Kupując spółkę możemy się czuć bezpiecznie ze względu na rozdzielność finansową. Niski kapitał, a także możliwość działalności o dowolnym charakterze to także dodatkowe atuty.

Spółki jakie mamy do dyspozycji są nowe oraz stażowe. Państwo sami mogą zdecydować, co będzie najlepsze, a my zajmiemy się resztą.

Sprzedam gotową spółkę z oo i dopilnuje wszystkich formalności na każdym etapie sprzedaży.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe